Fotoksiążki

…to nowy, wspaniały sposób na utrwalenie najważniejszych momentów naszego życia w nowej oryginalnej formie.
Sposób skomponowania zdjęć, ujęć czyni z tego albumu historię która żyje i którą można oglądać bez końca…


Fotoksiążka zwana też fotoalbumem to połączenie zalet wysokiej jakości fotografii, możliwości komponowania treści stron a także trwałość i doskonałość w swojej formie.

Czym tak naprawdę jest fotoksiążka?

Karty grubości 1,6mm, naświetlane na papierze Fuji Silk o strukturze jedwabiu. Okładka ze skóry naturalnej, ekologicznej, drewna, metalu i efektownie ozdobiona zdjęciem, okuciami metalowymi narożników, okolicznościowym stemplem „Nasz Ślub” „Chrzest” itp. Każdy album może być wyposażony w chroniący na długie lata, dopasowane etui. Fotoksiążka może posiadać rozmiary od 15×15 do 30x40cm. Po przygotowaniu projektu wszystkich rozkładówek, wysyłam pliki do naświetlenia i produkcji fotoalbumu. Po około tygodniu mamy gotowy album.

Fotoalbum, pomijając doskonały wygląd i jakość, ma jedną największą zaletę. Pozwala na swobodne projektowanie stron rozkładówek. Dzięki temu można dowolnie tworzyć kompozycje ze zdjęć w taki sposób, jakby opowiadało się historie, tworzyło film na papierze.

W mojej ofercie standardowo fotoksiążka zawiera 16 rozkładówek, zdjęcie na metalu na okładce, etui. Zdjęcia są drukowane na papierze matowym Fuji Silk. Mają idealny kolor, kontrast, ostrość.

Poniżej kilka przykładowych rozkładówek z fotoksiążek, które tworzyłem dla Par Młodych.

F a c e b o o k